Szamba z betonu – oferta

W przypadku instalacji sanitarnych, które nie mogą być podłączone do sieci zbiorczej, trzeba zastosować świetny rodzaj szamba. Warto zdawać sobie sprawę o tym, że szambo powinno charakteryzować się przede wszystkim szczelnością, niemniej jednak również wysoką wytrzymałością mechaniczną na przeróżnego typu uszkodzenia. Stąd też warto wybierać produkty sprawdzone i certyfikowane, przykładowo tj. szambo betonowe 10m3.

Warto tutaj wspomnieć, że dostępne są również inne warianty pojemności, tak aby dobrać świetny zbiornik betonowy do danego obiektu czy też budynku.
Jaki rodzaj szamba wybrać do instalacji sanitarnej?
Obecnie na rynku dostępnych jest sporo różnych rodzajów szamba, warto mieć na uwadze jednak o tym, by w tym przypadku postawić przede wszystkim na wysoką jakość wykonania, a zatem w głównej mierze szambo betonowe 12m3. Takie szamba wykonywane są wysokiej klasy betonu, który wyróżnia się bardzo dobrymi parametrami technicznymi oraz użytkowymi. W praktyce znaczy to, że takie szambo jest odporne na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne, a przy tym zabezpieczone jest za pomocą wysokiej jakości włazu betonowego. Pamiętajmy też o tym, że taki beton spełnia rygorystyczne normy związane w głównej mierze z ze szczelnością. Znaczy to, że korzystając z takich szamb zyskujemy pewność, że ścieki przedostający się do niego nie przenikną zarówno do gleby, jak również do wód gruntowych. Dodatkowo, szamba betonowe dostępne są w różnych wariantach, które różnią się nie tylko pojemnością, ale także innymi szczegółami. Dostępne jest między innymi szambo betonowe 12m3 zarówno jednokomorowe jak też dwukomorowe. W przypadku dwukomorowego występuje specjalna przegroda, która rozdziela ścieki stałe, grube od nadmiarowej ilości ścieków płynnych. Bardzo ważne jest to, że w komorze, której występują specjalne bakterie ścieki zostają oczyszczone, a dzięki czemu mogą być wprowadzone do gruntu w postaci wody, która nie zawiera substancji szkodliwych czy także toksycznych. Jest to więc rozwiązanie ekologiczne i ekonomiczne.

Dodatkowe informacje: szambo betonowe 10m3 rybnik.